V praxi sa skôr stretávame s väčším % ľudí, ktorí už tento pojem počuli, ale nevedia presne o čo sa jedná a na akom princípe vaporizér funguje a aké sú jeho prednosti. Presne pre týchto ľudí je následujúci článok. 

 

Koupit Semena konopí

Vaporizér je zariadenie, ktoré slúži na sublimáciu (čiže zmenu skupenstva tuhej látky na plynnú). Sublimujú sa väčšinou rastlinné ingrediencie, napríklad marihuana a tabak, ale aj ostatné byliny a zmesi. Svoje využitie má v medicíne ale aj pre aplikáciu drog.

Delia sa na stolové a vreckové vaporizéry.

Vaporizácia môže byť alternatíva fajčenia. Na rozdiel od spaľovania rastlín nevzniká veľké množstvo toxických a karcinogénnych látok.

https://www.youtube.com/watch?v=LLAUt_94Ax8

POUŽITIE

Pri použití sa účinné látky odparujú zvyšujúcou sa teplotou, pri ktorej však nedochádza k zapáleniu zmesi. Výsledkom je inhalácia a nie fajčenie, čím sa do tela nedostáva dym, ktorý poškodzuje pľúca a dýchacie cesty. Vaporizér môže byť jednoduchý, kde sa zmes nahrieva zapaľovačom a inhaluje, ale dajú sa kúpiť aj elektrické s nastaviteľnou teplotou alebo dokonca aj so zdravotníckymi certifikátmi.

Vaporizér VOLCANO

volvano

Tento vaporizér je najpreverenejším prístrojom na trhu . Často používaný nemocnicami na inhaláciu pár. K aplikácii sa používa balónik , ktorý sa plní výparmi z vaporizovaných bylín . Takto naplnený balónik je…viac info

Vaporizér Flowermate v5.0

flowermate v5.0 pro-growmart

Uvedený len pred pár mesiacmi na trh . Hoci je vaporizér ešte len chvíľu na trhu hneď žne pozitívne ohlasy . Flowermate v5.0 pre ponúka : … viac info

 

Tento článok Vám priniesla prvá slovenská oficiálna značka pre húličov FOURTWENTY.
Nezabudni pozrieť aj náš SHOP

420_flag03