Z nadpisu článku je dosť možné, že ste sa tak trochu zarazili. Videli ste alebo počuli o tom, že by bolo slovo marihuana spätá s mníškami? Ak nie, tak jednoznačne ďalej pokračujte v čítaní tohto článku a dozviete sa viacej.

mníšky6

Čo je marihuana už každý z nás dobre vie. Zelená rastlinka, ktorá vám na pár hodín vyčarí úsmev na perách. V mnohých krajinách, ako aj na Slovensku je táto rastlina zaradená medzi nelegálne drogy. Čiže, ak pri sebe budete mať nejakú tú ganju a prichytia vás pri tom policajti, tak budete mať z toho nepekné vytrásačky. To už asi každý z nás dávno vie.

mnišky2

Preto je dosť zarážajúce, že mníšky túto rastlinu pestujú. A skôr sú späté s prírodou samotnou ako s náboženstvom. Toto všetko sa deje v Kalifornii, kde je marihuana legálna, ak máte licenciu. Nie, nebojte sa z mníšok nie sú žiadne dílerky. Rastlinu totiž používajú na liečebné potreby, pridávajú ju do rôznych olejov, balzamov, ale predtým ju pestujú v mesačných cykloch. Neskôr na svojich stránkach predávajú vlastné produkty (z marihuany), ktoré pomáhajú utíšiť bolesti, migrény alebo záchvaty.

mníšky3

zdroj : klocher.sk

PS od FourTwenty :

Našim prioritným cieľom je vytvoriť silnú a súdržnú ! 420 ! komunitu v tejto našej kontroverznej krajine, nebáť sa rozprávať o tom čo máme radi a predovšetkým oficiálnu značku pre Weedmanov/Ganjamanov FourTwenty. Buď súčasťou tejto myšlienky, každý jeden z Vás je dôležitý ! A preto čo najmenej môžeš spraviť je podporiť to tiež a povedať o nás známym, alebo lajknúť, či zdielať článok, web, fanpage, čo ťa jednoducho zaujme. Články najdeš na fanpage Fourtwenty420skcz. Novinky ohľadom nášho merchu nájdeš aj na našom fanpage FOURTWENTY .

Dávame do pozoru, že máme nejaké fajné novinky na sklade, môžes pozrieť tu

13957606_10207405292116559_698715303_n

DSC_9456